Casper

CASPER NİRVANA G770.9300-8EG0F

  • 151
  • VAR

9.949,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
   
   

Casper Excalibur G770

EFSANELERE YAKIŞAN GÜÇ

 
 

PERFORMANS

 

İSTEDİĞİN KONFİGÜRASYONU YAP!!

 

EXCALIBUR G770 çeşitli ekran kartı ve işlemci seçenekleri ile birbirinden farklı performans deneyimleri sunar. 6 çekirdekli Intel Core i7-9750H ve 4 çekirdekli Intel Core i5-9300H işlemcisi NVIDIA GeForce GTX1650 4GB GDDR5 veya GTX1050 3GB GDDR5 ekran kartlarından isteğinize göre konfigürasyon yapıp oyun heyecanına başlamak sizin elinizde!

GTX EKRAN KARTI

 

HER OYUNDA EN ÜST SEVİYE PERFORMANS

 

NVIDIA’nın Turing mimarisi ilk seviye ekran kartı, GTX1650 eski nesillere göre 30% daha yüksek performans sağlar. Her oyundan size maksimum performans ve sürükleyicilik sunar. 4GB grafik belleği ise sistem belleğine ek olarak yoğun grafiklerde daha akıcı oyun deneyimi sunar.Pascal mimarisine sahip GTX1050’nin yüksek performansı ile ise vazgeçilmez heyecana başlayın. Her oyundan galip çıkmak, saatler boyunca hız kesmeden ve yorulmadan oynamak artık daha kolay.

INTEL CORE İŞLEMCİ

 

KUSURSUZ PERFORMANS YENİDEN TANIMLANDI

 

Intel’in en yeni nesil işlemcilerinin kullanan G770 ile 9.nesil işlemcinin keyfini çıkartın. Bir önceki nesil i5 işlemciye göre ortalama 25 % daha fazla performans sağlayan 9.nesil 9300H ile rakiplerinizden her zaman daha önde olun. Hem çizim programlarında hem de oyunlarda saniyelik takılmalar olmadan size kesintisiz performans sunar. İ7 9750H işlemcinin size sunacağı 4,5 GHz hız ile her an yüksek performans sizlerle.

RGB

 

SINIRSIZ RENK DENEYİMİ

 

Vazgeçilmez özellik RGB klavyesi olmadan oyuncu bilgisayarı olmaz! Saatler boyunca heyecanını kaybetmeden oynaman için her konfigürasyona RGB klavye ekledik. Binlerce renk arasından moduna göre olanı seç ve oyunun keyfini çıkar.

 

65.026

Renk

6

Mod

EKRAN

 

KUSURSUZ GÖRÜNTÜ KALİTESİ

 

250 NIT ekran parlaklığı ile daha önce görmediğin kadar canlı renkler sizi bekliyor. Herhangi bir yaprak salınımını dahi net bir şekilde fark eder ve anında aksiyon alırsınız. Yansıtmasız Anti-Glare teknolojisi sizi her an gölgelerden ve yansımalardan korur ve saniyelik dikkat dağınıklığına dahi izin vermez.

 

250 NIT

Parlaklık

178 Derece

Geniş Açı

Anti-Glare

Teknolojisi

İNCE ÇERÇEVE

 

DAHA ÇOK DETAY

 

Sadece 5.5mm inceliğine sahip olan ince çerçevesi ile Excalibur G770 ile daha çok detay gözlerinizin önünde. Neredeyse 17.3” ekran boyutundan alabileceğiniz görsel genişliğini 15.6” ekran boyutunda alırsınız.

 

82%

Ekran Gövde Oranı

5.5mm

İnce Çerçeve

TERMAL SOĞUTMA

 

GELİŞTİRİLMİŞ AKILLI TERMAL SİSTEM

 

Her oyunda saatlerce takılmadan maksimum performans sağlayan akıllı termal soğutma sistemi sizinle. Sahip olduğu 2 tane akılı fan ve 3 tane bakır termal borulu sistem ile sürekli hava sirkülasyonu sağlayarak performans kaybı yaşatmaz.

 

3

Termal Bakım Sistem

2

Akıllı Turbo Fan

 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı