MERAK ETTİKLERİNİZ
Beğendiğim Ürünü Nasıl Sipariş Verebilirim?

**Öncelikle sitemizden alışveriş yapmak ve çeşitli kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize Saniyeler içinde üye olabilirsiniz! Üye olduktan sonra giriş yapıp beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyin ve sepet sayfanızı açın adres ve ödeme bilgileriniz hakkında yönlendirmelerimiz mevcuttur kolay bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Hangi Ödeme Seçeneklerini Kullanabilirim?


**Bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına birden fazla ödeme şekli sunuyoruz Bunlar aşağıdaki gibidir.

Kredi Kartı ile Ödeme: Online Alışverişlerde en yaygın sistem olan sanal pos ile kredi kartınızdan ödeme yapabilirsiniz. Tabi bu noktada en önemli konu güvenliğiniz! Bunun için SSl sertifikası ve düzenli periyodlarla antivirüs taraması yapmaktayız ayrıca ödeme güvenliğiniz açısından ödeme işleminiz bankanızın sayfası üzerinden son derece korunaklı bir şekilde alınmaktadır.

Havale İle Ödeme:Kredi kartı kullanmayan veya tercih etmeyen müşterilerimiz için havale ile ödeme kabul etmekteyiz beğendiğiniz ürünün alışverişini yaparken sitemizin ödeme ekranına geldiğiniz havale seçeneğini seçip size uygun olan banka hesap numaralarımıza ödeme yapmanız ve ardından havale bildiriminde bulunmanız yeterli olucaktır.

Kapıda Ödeme:Son dönemlerde sıkça tercih edilen bu sistem sayesinde ürününüzü kapıda teslim alabilir ve ödemenizi bu şekilde yapabilirsiniz.

BKM Ekspress: Bankalar arası kart merkezi ile hızlı bir şekilde online ödeme yapabilirsiniz.

Ödememi Yaptım Ürünüm Elime Ne Zaman Ulaşır?

**Siparişiniz tamamlandıktan sonra 2 gün içerisinde ürününüz hazırlanız ve anlaşmamız bulunan Yurtiçi kargo firmasına teslim edilir.Bu andan itibaren ürünün size ulaşması yurtiçi kargo kontrolünde ve bizim takibimizde gerçekleşemeye devam eder. Yurtiçi Kargo yurt içinde 1 ile 3 gün arasında ürün teslimatı yapmaktadır.

Gelen Ürün Bozuk Çıktı Ne Yapmalıyım?

**Ürününüzü kontrol ettiğiniz anda farkettiğiniz herhangi bir arıza yada kırık çizik vs problemi bize bildirmeniz yeterlidir. İsteğinize göre değişim veya iade işleminiz  siparişleriniz hakkında sayfasındaki iade ve değişim yönergesine uygun olacak şekilde yapılacaktır.

 

 

> Ürünlerimiz Hakkında


> Siparişleriniz İle İlgili Detaylar


> Ödeme Seçenekleri ve Kargo Süreci


> Güvenilir E-Ticaret Hakkında


> Satış Sonrası Hizmetlerimiz


> Mağazalarımız