MERAK ETTİKLERİNİZ


Günümüzde oluşan bu yoğun alışveriş trafiğinin içinde pek çok aktör var herbirinin sunduğu hizmet farklı. Peki nedir bu farklar diye soracak olursanız en büyük farkın koşulsuz şartsız sağlanan müşteri desteği olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Zaten bunu yapan firmalar diğerlerinin her zaman bir adım önünde yer alırlar. Çünkü müşteri olarak genel tercihimiz sadece ürün satılana kadar değil satıldıktan sonrada destek veren firmalardır. 

Çelik ticaret olarak mağazalarımız ve websitemizde pek çok marka ve kategoride ürünlerimiz bulunmaktadır. mobilyadan hediyelik eşyalara beyaz eşyalardan elektronik ürünlere kadar binlerce farklı ürün! Satışını yapmış olduğumuz her ürün garantili ve yetkili satıcısından temin edilmektedir. Dilerseniz şimdi sizlere madde madde satış sonrası destek hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim.

1) Almış olduğunuz ürünler için kurulum hizmeti!

Mağazalarımız yada websitemizden almış olduğunuz kurulum gerektiren ürünler için (çamaşır bulaşık makinesi mobilya takımları vb) ücretsiz olarak kurulum ve montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İnternet dünyasında veya reel olarak bu işi yapan diğer birçok firma gibi bu hizmet için sizlerden ekstra ücret talep etmiyor veya servisiniz ile görüşün gibi ilgisiz bir cümle kurmuyoruz!

2) Tüm ürünleriniz için fatura ve gerekli garanti işlemlerinizi yerine getiriyoruz!

Mağazalarımız ve websitemizden almış olduğunuz tüm ürünlerinizin garanti evraklarını hazır ve eksiksiz bir şekilde sizlere sunuyoruz! ve Kesinlikle spot defolu ikinci el ürünler satmıyoruz almış olduğunuz tüm ürünler fabrikasından çıktığı gibi orjinal ve garantili bir şekilde sizlere ulaşıyor.

3) Ürününüzü Kullandığınız süre boyunca Destek Hizmeti!

Mağazalarımız veya websitemizden almış olduğunuz ürünler ile ilgili olarak garanti süresi bitsin veya bitmesin yaşamış olduğunuz herhangi bir arızadan dolayı servis müdahelesi gerektiren durumlarda yetkili servis ile iletişiminizi sağlıyoruz gerekli durumlarda servis ile görüşmeler sağlayarak sizlere destek sağlıyoruz ve gereken durumlarda servis ile sizin adınıza işlem süresinin başından sonuna kadar ürününüzün takibini yapıyoruz.

 

 

> Ürünlerimiz Hakkında


> Siparişleriniz İle İlgili Detaylar


> Ödeme Seçenekleri ve Kargo Süreci


> Güvenilir E-Ticaret Hakkında


> Satış Sonrası Hizmetlerimiz


> Mağazalarımız