MERAK ETTİKLERİNİZ
Ürün Açıklamasını Yetersiz Buluyorum Ne Yapabilirim!

**Eğer almak istediğiniz ürün hakkında tatmin edici bilgilere ulaşamadıysanız 
sitemizin sağ alt kısmında bulunan Tüm sorularınız için tıklayın! kısmından bizimle 
online olarak görüşebilir, ürün açıklama kısmında bulunan beni ara formunu 
doldurabilir yada iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
Almış Olduğum Ürün İle İlgili Destek Almak İstiyorum!

**Sadece ürünü satana kadar değil kullandığınız süre boyunca destek veriyoruz.Almış olduğunuz ürünler ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda bizim ile iletişime geçip sorununuzu aktarabilirsiniz bu konuda ürünün yetkili servisleri ile gerekli olan tüm işlemler özenle ve süratle yapılacaktır.

Beğendiğim Ürünü Bulamıyorum?

**İstediğiniz ürünün sitemizde satışı henüz başlamamış yada stoğü tükenmiş olabilir.Bu gibi durumlarda bizimle sitemizin sağ alt kısmında bulunan bölümden bizimle irtibata geçebilir ve istediğiniz ürünü bize sorabilirsiniz.Ürünü temin etme imkanımız varsa en hızlı sürede size ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Beğendiğim Ürün Stokta Varmı?

**Günümüzde e-ticaretin en büyük sorunlarından biri olan stok problemleri bizimde çok sıkıntı yaşadığımız bir sorun malesef. Aynı anda mağazalarımızdanda satış yapıldığı için istediğiniz ürün siz alışverişinizi yapana kadar tükenmiş olabiliyor. Bu yüzden alışverişinizi yapmadan önce sitemizin sağ alt kısmında bulunan panelden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşıp stok durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.


Sattığınız Ürünler Orjinalmi?

**Evet! www.e-celik.net İzmir ve Manisada faaliyet gösteren Çelik Ticaret firmasının bir girişimidir. Sitemizde satışını yaptığımız tüm ürünlerin yetkili satıcısı konumundayız. firma ünvanımızı Sarıçelik Ticaret Ltd. Şti. olarak sorgulayabilirsiniz. 

 

 

> Ürünlerimiz Hakkında


> Siparişleriniz İle İlgili Detaylar


> Ödeme Seçenekleri ve Kargo Süreci


> Güvenilir E-Ticaret Hakkında


> Satış Sonrası Hizmetlerimiz


> Mağazalarımız