Açık Hesap Alışverişi Nedir

Açik Hesap Alisveris Nedir?

Çelik Ticaret Kredi Kartsiz Taksitli Alisveris Sistemi Nedir?

www.e-celik.net tarafindan tüm Türkiye'ye Banka Kredisiz, Kredi Kartsiz alisveris hakki veren Çelik Ticaret Kredi Kartsiz Taksitli Alisveris Sistemi hakkindaki tüm detaylar ; Öncelikle sistem Banka Kredisi degildir. Kredi Karti veya buna benzer bir ödeme sistemi degildir. Çelik Ticaret Kredi Kartsiz Taksitli Alisveris Sistemi tamamen Çelik Ticaret Ltd. Sti. Altyapisi ile sunulan ve Türkiye’de internet üzerinden Kredi Kartsiz Taksitli Alisveris Sistemidir..

Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi Nasıl Olacak?

Sistem sadece Çelik Ticaret internet sitesinde kullanılabilir olacaktır. www.e-celik.net adresinden yapılacak alışverişlerinizde TC Nüfus Cüzdanınız ile gerekli bilgilerin girilmesi ile gerçekleşecektir. (Ehliyet – Pasaport vs. Kabul Edilmemektedir.) Sepet adımında sisteme gerekli girişlerin yapılması sonrasında size en yakın mağazamıza siparişiniz iletilmiş olup müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçip siparişinizi teğit eder. Alışverişleriniz de nüfus cüzdanı fotokopisi, ihtiyaç duyulmasi halinde maaş bordrosu, kefil bilgisi istenebilir.

Çelik Ticaret Kredi Kartsiz Taksitli Alisveris Ödeme Sistemi Banka Kredisi Degildir.

Her ne kadar veri kaynaklarindan topladığı bilgileri akıılı algoritmasi ile finansal skor kartına dönüştüyor ve risk raporu sunuyor olsa da www.e-celik.net üzerinden yapacağiniz işlemde bir Banka Kredisi çekmezsiniz. Bu sayede banka kredi limitleri dolmaz, Kredi Karti limitleri boşuna tükenmez. Ödeme gecikmeleri durumunda da KKB Puani olumsuz etkilenmez.

Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.